תכנון אדריכלי והנדסה

30 שנות ניסיון יהפכו את הדרך לבניית הבית שלכם למסע מהנה, יד ביד עם משרד מקצועי שינווט אתכם באופן אישי וצמוד עד לבית חלומותיכם.

ליווי מלא בכל התהליך כולל הגשת בקשות והיתרים לרשויות, מערכת רישוי זמין, תכנון פנימי וחיצוני של המבנה, בנייה חדשנית ומדוייקת, איתכם בכל שלב מהתכנון ועד לקבלת המפתח.
 
האדריכלות בSK כוללת מומחים בעלי ניסיון עשיר, שילוב של טכנולוגיה ושיטות פרקטיות לבנייה חדשה וניצול נכון של הקרקע. אנחנו מתכננים ומעצבים באהבה את בית החלומות שלכם בהתאמה אישית לצרכים וחיבור אישי עם מי שילווה אתכם בתהליך.

כל בעלי המקצוע הנדרשים לבנייה תחת קורת גג אחת, ליווי צמוד, התאמה לתקציב שלכם ומעל הכל חשיבה על כל פרט.
הפרטים הקטנים הם אלה שיעשו את ההבדל הגדול.
לפגישת ייעוץ מקצועית ללא תשלום עם המתכננת סיגלית קהתי מלאו את הטופס ונחזור בהקדם:
טקסט הפסקה שלך (3)

פגישת היכרות

בין אם מדובר בשיפוץ או בנייה חדשה חשוב לנו להכיר אתכם לעומק, את הצרכים והרצונות של הבית והמשפחה כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר שתשרה בביתכם איכות חיים, פרקטיות, רוגע ושלווה. זו העבודה שלנו לגרום לכם להרגיש הכי בנוח במבצרכם. תהליך מסוג זה הוא דרך שנבנית יחדיו ודורשת מחשבה, יצירתיות סבלנות ותשומת לב לפרטים הקטנים. חשוב לנו לשמוע את החלומות שלכם כדי לייצר שיתוף פעולה פורה להשבחת הנכס.

בחינת הקרקע

תוכלו להיות רגועים שיהיה לצדכם צוות המקצועי ביותר עם וותק של מעל 30 שנים שכן התייחסות הקרקע לפני הבנייה משלבת בתוכה מספר גורמים, שהחשיבות וההשפעה שלהם על המבנה העתידי היא עצומה. עלינו לבחון את הקרקע ולחשב את כיווני האוויר, האקלים המקומי, הסביבה ופרמטרים נוספים. משרדנו נותן ייעוץ והכוונה טרום רכישת הקרקע.

טיפול בהיתרים ובירוקרטיה

משרדנו ממוקם ברחובות ומטפל בבירוקרטיה פרונטלית והן במערכת רישוי זמין למול הרשויות והגופים המוניציפליים. קבלת האישור העקרוני וההיתרים הדרושים להקמת הפרויקט. אנו מנוסים בטיפול בהיתרים מול הרשויות והגופים השונים ומבצעים זאת ביעילות, מקצועיות ובמהירות האפשרית.

תכנון אדריכלי

את תכנון החלל אנו מבצעים בתהליך הקשבה מלאה לדרישות הצרכים והרצונות שלכם. ניסיון רב מעל 30 שנים בתכנון אדריכלי לצד שילוב קשת בעלי מקצוע, מאפשרים לנו לכוון כל לקוח לתוצאה הטובה ביותר. • התאמה לחוקים ותקנות: תכנון מקצועי יבטיח התאמה לדרישות העירייה, החוקים והתקנות ויקדם את ההליך ללא עיכובים. • מיצוי התקציב: משרדנו ידע להפיק עבורכם את המיטב במסגרת התקציב הנתון. • יצירתיות: תחום האדריכלות הוא לא רק טכני, אלא כולל גם היבטי יצירתי וקריאטיבי בהתאם לצרכי הבית, תכנון שמספק למבנה אופי מקורי ומיוחד. • אופטימיזציה והדמיות: התחממות המבנה וכניסת אור טבעי ונעים מהחלונות, בתחשב בכיווני השמש. תכנון טוב והדמייתו יבטיח ניצול מרבי של המבנה.

עיצוב פנים והלבשת הבית

התאמה וחשיבה של שת"פ בין אדריכלות לעיצוב הפנים היא חשובה ביותר בבנייה ושיפוץ שהבית יתכתב בסגנון עיצובי סינרגטי תוכלו לפגוש מהחלק החיצוני לפנימי שילוב בין היופי של החלל לבין השימושיות והנוחות שבו.
משרדנו יתכנן ויעצב את החלל באופן המדוקדק ביותר, בתוך התחשבות בצורכי הלקוח. בו נשים דגש על הצורך והאופי המיוחד שיש לכל החללים המשותפים בבית והתייחסות פרטנית בכל חדר. בין אם מדובר במיצוב והצבת הרהיטים באופן האופטימלי והפרקטי ביותר, כולל התייחסות לצבעים, מרקמים ואלמנטים אשר יתכתבו יחדיו ויתחברו לקו העיצובי של החלל.  התאמת השפה העיצובית תעשה ידי מעצבת פנים מקצועית המתאימה לכל לקוח את העיצוב בתפירה אישית לפי סגנון וטעמכם. 

SK אדריכלות והנדסה

Call Now Button דילוג לתוכן